For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street
For Sale, Apartment 1 + 1, Elbasan Street

Description

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, në rrugën "Pjetër Budi" afër me Drejtorinë e Higjienës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 59 m2 • Orientimi : Lindje dhe Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina më vete • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
al 7555
59 m2
5
2
1
Has Mortgage
2018-10-26

Address

Rruga Pjeter Budi
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Similar properties

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 0
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 0
500 € /month

For Sale, Apartment 1 + 1, Palace With Arrows

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 0
55,000 €