Qera, Ambient, Rruga e Dibres
Qera, Ambient, Rruga e Dibres
Qera, Ambient, Rruga e Dibres

Description

Jepet me qera ambjent tek "Rruga e Dibrës” Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 85 m2. Është I përshtatshëm për një sërë aktivitetesh. Ambienti është i investuar me sistem kamerash dhe shumë mirë i ndriçuar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Commercial
OPP 10109
85 m2
0
0
1
2019-04-22

Address

rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Similar properties

Sell, Land, Rinas Street

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 0
110,000 €

Rent, Environment, Park 1 May

Lulishtja 1 Maji Tirana ID: 12727
50 m2 1 0
410 € /month