Rent, Environment, Zoological Garden
Rent, Environment, Zoological Garden
Rent, Environment, Zoological Garden
Rent, Environment, Zoological Garden

Description

Jepet me Qera, ambient tek Kopshti Zoologjik në rrugën "Shyqyri Bari". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 530 m2. Është i organizuar në dy ambiente dhe 2 tualete. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Commercial
OPP 10616
530 m2
0
2
Has Mortgage
2019-05-22

Address

rruga shyqyri bari
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 0
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 0
56,500 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 0
104,000 €