Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 Banim • Sipërfaqa e apartamentit:105m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Me Certifikatë Pronësie • Ndërtim i Ri • I investuar • Punime cilësore • Sistem Kapot • Vetrata dhe Dritare Plastike Gjermane • Sistem Ngrohje. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
PRI+ 10673
105 m2
2
3
2
Has Mortgage
2019-05-25

Address

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Similar properties

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 1
345 € /month

For Sale, Apartment 2 + 1, Electricity Market

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 1
95,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Electricity Market

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 1
70,000 €