Shitet, Apartament  1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament  1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament  1+1, Shkolla e Bashkuar

Description

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Kongresi i Manastirit" pranë Shkollës së Bashkuar . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 66.2 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP 10815
66 m2
4
2
1
In mortgage process
2019-06-06

Address

rruga e kongresi i manastirit
Albania
Tirana
Shkolla e Bashkuar

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 0
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 0
56,500 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 0
104,000 €