Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Description

Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 88.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim. Organizimi: Ambjenti gatimi, salloni I ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim Perendim. Kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar dhe vertrate dopio xham termike, Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj, ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
11061
89 m2
2
3
2
In mortgage process
2019-06-21

Address

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Similar properties

Rent, Environment, Train Station

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 0
2,000 € /month

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Sell, Land, Rinas Street

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €