Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja

Description

Jepet me qera vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjate gjithë ditës. Vila është pjesërisht e mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Villa
OPP11165
340 m2
7
4
In mortgage process
2019-06-28

Address

Rruga Jordan misja
Albania
Tirana
Jordan Misja

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Kodra e Diellit, Tirana.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 0
55,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Dibra Street

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 1
81,000 €

Rent, Apartment 1 + 1, Elbasan Street

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 0
400 € /month