Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG

Description

Jepet me qera vilë tek kompleksi "Sun Rise". Vila ka strukturë 2 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 100 m2, është e organizuar në një sallon të bollshëm, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. verandë dhe oborr. Shtëpia është totalisht e mobiluar. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Villa
OPP11172
100 m2
3
2
Has Mortgage
2019-06-29

Address

Kompleksi Sun Rise
Albania
Tirana
TEG

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Kodra e Diellit, Tirana.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 0
55,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Dibra Street

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 1
81,000 €

Rent, Apartment 1 + 1, Elbasan Street

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 0
400 € /month