Rent, Apartment 2 + 1, Muhamet Gjollesha Street
Rent, Apartment 2 + 1, Muhamet Gjollesha Street
Rent, Apartment 2 + 1, Muhamet Gjollesha Street
Rent, Apartment 2 + 1, Muhamet Gjollesha Street

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën Muhamet Gjollesha Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet në katin e 2 buzë rruge. Organizimi: Ambjenti gatimit, salloni I ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti të ofron mundësin e te gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër. Për një vizit në prone na kontakoni!

Features

Apartment
11175
100 m2
2
0
0
Has Mortgage
2019-06-29

Address

muhamet gjollesha
Albania
Tirana
Rruga Muhamet Gjollesha

Similar properties

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 0
65,000 €

Rent, Apartment 2 + 1, Dritan Hoxha Street

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /month

For Sale, Apartment 2 + 1, Mine Peza Street

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 0
98,000 €