This property is not available!

To search for similar properties

CLICK HERE
Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Selvia". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 55 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11263
55 m2
4
2
1
Has Mortgage
2019-07-08

Address

Selvia
Albania
Tirana
Selvia

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Kodra e Diellit, Tirana.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13587
58 m2 1 1 0
55,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Dibra Street

Rruga e Dibres Tirana ID: AL13586
90 m2 2 1 1
81,000 €

Rent, Apartment 1 + 1, Elbasan Street

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13585
76 m2 1 1 0
400 € /month