Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia
Qera, Apartament 1+1, Selvia

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Selvia". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 55 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11263
55 m2
4
2
1
Has Mortgage
2019-07-08

Address

Selvia
Albania
Tirana
Selvia

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Mine Peza Street

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 0
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 0
70,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1,21 December

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 0
90,000 €