Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Description

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Viles L.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 82.61 m2.Se bashku me apartamentin ne cmim perfshihet edhe nje garazh.Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
future11447
83 m2
6
2
1
In mortgage process
2019-07-18

Address

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Similar properties

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /month

For Sale, Environment, Student City

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 0
50,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Street Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 0
120,000 €