Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik

Description

Shitet apartament 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranë bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 225 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme 55 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është shumë mirë i investuar me parket dhe kondicioner në çdo dhomë. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim . Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11539
225 m2
2
4
2
Has Mortgage
2019-07-26

Address

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 0
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 0
56,500 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Jhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 0
104,000 €