Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

Description

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Misto Mames.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualetI dhe ballkoni.Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 107 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
future11543
107 m2
5
2
1
Has Mortgage
2019-07-26

Address

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Similar properties

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 1
345 € /month

For Sale, Apartment 2 + 1, Electricity Market

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 1
95,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Electricity Market

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 1
70,000 €