Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Description

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit,prane Hipomarket.Apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.Objekti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe prej 106.8 m2.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim nga jugu,si dhe shitet i mobiluar.Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
future11574
107 m2
7
2
1
Has Mortgage
2019-07-27

Address

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht |##| Yzberisht

Similar properties

For Sale, Apartment 2 + 1, Refresh

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 0
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 0
75,000 €

For Sale, Apartment 2 + 1, Block

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 0
98,000 €