Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit

Description

Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 me sipërfaqe 81 m2 dhe 46 m2 verandë me leje shfrytëzimi • Fasadë me pamje nga rruga • 1 Tualet • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Toalisht I mobiluar •aktualish i lënë me qera 800 euro . • Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Features

Bar / Restaurant
OPP12599
81 m2
0
0
0
2019-10-09

Address

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Similar properties

Rent, Environment, Train Station

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 0
2,000 € /month

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Sell, Land, Rinas Street

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 0
1,260,000 €