Qera, Ambient, Rinas
Qera, Ambient, Rinas

Description

Jepet me qera ambient, në Rinas pranë aeroportit "NënëTereza" . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 118 m2 dhe 1000 m2 truall. Ambienti është i përshtashëm për një sërë aktivitetesh. Disponon: •1 Ambient open space •2 Tualete •Fasadë xhami. •Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Commercial
OPP12601
118 m2
0
0
2
2019-10-09

Address

Rinas
Albania
Tirana
Rinas

Similar properties

For Sale, Apartment 3 + 1, Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 -1
75,000 €

For Sale, Apartment 1 + 1, New Ring

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 -1
46,500 €

Rent, Apartment 2 + 1, Zoo, Tirana.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 -1
300 € /month