Duplex , Qender

Description

Duplex është i pozicionuar në Qender. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 dhe 6 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 160 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare • Veranda. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Available
For sale
Duplex
120,000 €
5
Mortgage in process
2018-10-18

More Features

Gross area : 160
Bathroom (s) : 2
Living Room (s) : 2

Address

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona të sygjeruara