Apartment 1 + 1, New Ring

Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re,prane Jata Market.Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim me sipërfaqe totale prej 73 m2. Apartamenti ka orientim shume te mire dhe kubature te rregullt . Apartamenti disponon • Sallon ndenje • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon •Pallat I ri • Me hipoteke •Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Available
For sale
Apartment
51,000 €
5
Has mortgage
2018-10-27

More Features

Gross area : 73
Bathroom (s) : 1
Living Room (s) : 1

Address

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona të sygjeruara