Apartament 1+1,Unaza E Re

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane Viles L . Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 4 banim • Sipërfaqa e apartamentit 77.08 m2 Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkoni • I investuar • Orientim Veri-Lindje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Sold
For sale
Apartment
42,000 €
4
Mortgage in process
2018-10-29

More Features

Gross area : 77.08
Bathroom (s) : 1
Living Room (s) : 1

Address

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Similar Properties