Apartament 3+1,Misto Mame

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 165 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe është i mobiluar luks. Apartamenti disponon: •Sallonin e Ndenjes •3 dhoma gjumi •2 tualete me dritare •Ballkoni • Totalisht i mobiluar dhe i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Available
For sale
Apartment
125,000 €
6
Has mortgage
2018-10-29

More Features

Gross area : 165
Bathroom (s) : 2
Living Room (s) : 1

Address

Misto Mame
Albania
Tirana
Misto Mame

Prona të sygjeruara