Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1,Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 117 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualeti • 2 Ballkone • Ndërtim i Ri . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 4750
117 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2018-03-29

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €