Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë
Qera, Apartament Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti që disponojmë është Duplex dhe i pozicionuar në një zonë të qetë dhe të sigurt,tek Rezidenca Kodra e Diellit. Ndodhet në 3 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 130 m2.Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet salloni i areduar me shumë shije, ambjeni gatimit i kompletuar, një tualet me dritare dhe ballkoni me pamje fantastike nga Tirana. Në katin e sipërm ndodhen 2 dhomet e gjumit me dalje në ballkon dhe tualeti. Apartamenti është totalisht i investuar, i pajisur me system chiller,kondicioner dhe jepet me qera plotësisht i mobiluar. Apartamenti disponon gjithashtu një Garazhd të përfshire në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!.

Tipare

Duplex
PRI 4772
130 m2
3
4
2
Ka Hipoteke
2018-03-30

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €