Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar, të qetë dhe me ajër të pastër. Apartamenti ndodhet në një kompleks me punime të mira në Zonën e Rezidencës së Kodrës së Diellit dhe ka një sipërfaqe prej 114 m2. Apartameti është totalisht i investuar,ka sipërfaqe të bollshme dhe orientim të mirë dhe është I organizuar shumë mirë. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit me dalje në ballkon, 2 tualete dhe ballkoni.Është një zonë e mirë ,me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje,pasi kompleksi disponon hapsira për banoret ku mund të relaksohen gjatë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 4774
114 m2
1
3
2
2018-03-30

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €