Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate
Apartament 2+1 Liqeni i Thate

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, pranë Rrugës Peti. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 75 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Orientim: Perëndim Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Ndërtim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 4800
75 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2018-03-31

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 14
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 9
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 8
55,000 €