Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2
Apartament 2+1 Rezidenca Kodra e Diellit 2

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqa e apartamentit 116 m2 • Orientimi Jug • Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit •2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Mobilim i Ri Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+ 4894
116 m2
1
3
2
2018-04-07

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €