Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, Rruga Hamdi Garunja. Ndodhet në katin 5 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 150 m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Veranda, 80 m2 • Ndërtim i Ri • Me çertificate pronësie • Kubaturë e rregullt • Garazh, 2 poste Parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 5187
150 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2018-04-26

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €