Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik
Qera,Vilë,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik.Informacion mbi apartamentin:•Kati 1•Sipërfaqja e vilës : 110 m2.Vila mund të mobilohet sipas dëshirës së qeramarrësit dhe disponon:•Salloni Ndenjes•Kuzhina•2 dhoma gjumi•2 Tualete me aspirim natyral•2 Ballkone•Verandë e bollshme•Korridor shpërndarës•Studio•Kondicionim në cdo dhomë•Kubaturë e rregullt•Dritë e bollshme gjatë gjithë ditës•Garazh•Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al 5234
110 m2
1
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-25

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj