Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit

Pershkrim

Disponojme nje apartament ne nje zone shume te zhvilluar, mjaft te qete, me ajer te paster, shume e preferuar, te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, me ndertime shume cilesore me sieprfaqe te bollshme prej 138m2. Ne organizimin e tij te brendshem ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, te dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe dy ballkone. Objekti ku eshte i pozicionuar apartamenti disponon shkallet me ndricim natyral dhe ne çdo kat ka vetem tre hyrje apartamentesh. Per ta vizituar na kontaktoni.

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
110,000 €
Në proces hipotekimi
2017-04-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 138
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Kodra e Diellit
1001

Prona te ngjashme