Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2
Vilë, Rezidenca Kodra e Diellit 2

Pershkrimi

Vila ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 3 Katësh • 350 m2 ndërtim • Kati i 1 disponon: Salloni Ndenjes dhe Tualeti kryesor • Kati i 2 disponon : 2 dhoma gjumi, 1 tualet • Kati i 3 disponon sallonin e ndenjes dhe një dhomë gjumi . • Punime Fantastike • Kubeturë të rregullt • Pishinë në Tarrace •Vend Parkimi • Pamje nga Tirana Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Villa
PRI+ 5451
350 m2
5
2
2018-05-15

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €