Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane
Qera, Vilë, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane

Pershkrimi

Vila ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi Vilën: • Ndërtim 3 Katësh • 450 m2 ndërtim • Kati i 1 është Garazh • Kati i 2 disponon : sallonin e ndenjes dhe 1 tualet • Kati i 3 disponon 3 dhoma gjumi dhe një tualet. • 2 Veranda • Punime Fantastike • Kubeturë të rregullt • Pishinë në Tarrace •Vend Parkimi • Pamje nga Tirana. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Villa
PRI+ 5452
450 m2
5
3
2018-05-15

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra e Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €