Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori
Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartament 2 + 1, ne zonen e 21 Dhjetorit prane bar Oslos. Ndodhet ne katin 4 banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 60 m2. Apartamenti është i investuar dhe disponon kubaturë të rregullt. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkon • Me Hipoteke totalisht e rikonstruktuar. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
5597
60 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2018-05-22

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €