Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë
Shitet,Vilë,Vorë

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Vorës.Informacion mbi vilën:•3-katëshe•Sipërfaqja e vilës : 450 m2•Dokumentacioni: Me Hipotekë.Vila është totalisht e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon:•3.5 m lartësi•150 m2 cdo kat•Instalime për panel diellor•Pus dhe linjë uji•Projektim dhe zbatim arkitekti•Mundësi shkalle direkt në katin e dytë•Ashensor•Polisterol•Termoizolim•Sistem chiller•Sistem kamerash•Sistem 3 fazorsh•Kondicionim•Vende parkimi•Oborr i rrethuar•Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al 6021
450 m2
0
0
Ka Hipoteke
2018-06-25

Adresa

Vore
Albania
VOR
Vore

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €