Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, pas ish Pirro Manit.Informacion mbi apartamentin:•Kati 2 banim•Sipërfaqja e apartamentit : 140 m2•Ka 2 orientime Lindje dhe Perëndim•Dokumentacioni: Me Hipotekë.Apartamenti është i mobiluar dhe disponon:•Salloni Ndenjes•Kuzhina•3 dhoma gjumi•2 Tualete•2 Ballkone•Korridor shpërndarës•Kubaturë e rregullt•Kondicionim•Parking në zonë•Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 6121
140 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2018-07-03

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €