Apartament 2+1 Harry Fultz
Apartament 2+1 Harry Fultz
Apartament 2+1 Harry Fultz
Apartament 2+1 Harry Fultz
Apartament 2+1 Harry Fultz
Apartament 2+1 Harry Fultz

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Harry Fultz tek Kompleksi Panorama . Ndodhet në katin e 11 banim dhe ka nje sipërfaqe totale prej 104 m2 . Apartamenti ka orientim perendim. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni I mbyllur • Me Hipoteke • Sistem kapote • Pjeserisht i mobiluar .Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
6158
104 m2
11
3
2
Ka Hipoteke
2018-07-06

Adresa

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus11987
82 m2 2 1 3
48,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Qerret, Durrës.

Qerret Durrës ID: PRI11986
105 m2 2 1 2
75,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Kinema Agimi Tirana ID: al11985
63 m2 2 1 4
98,000 €