Ambjent, Qendër

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në Qendër, te Torre Drini që është një nga qendrat e biznesit, e projektuar për të krijuar kushte të shkëlqyera për zyra e dyqane duke ofruar hapësira me cilësi të lartë.Informacion mbi ambjentin:•Kati 0 përdhes•Sipërfaqja e ambjentit : 49 m2•Dokumentacioni: Me Hipotekë.Ndërtesa në të cilën ndodhet ambjenti disponon:•Standarte të larta në lidhje me nivelin e sigurisë•Shkallë emergjence•Sistem alarmi në rast zjarri•Shërbim me roje•Sistem qendror i ngrohjes dhe i ftohjes•Gjenerator•Vendparkim.Ambjenti ka një kubaturë të regullt, mundësi të shumta shfrytëzimi dhe prania e shumë institucioneve, godinave dhe zonave publike favorizon zhvillimin e shumë bizneseve.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 6201
49 m2
0
0
Ka Hipoteke
2018-07-11

Adresa

Torre Drin
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €