Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra Diellit

Pershkrim

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë, familjare dhe të preferuar në Tiranë, Rezidenca Kodra e Diellit. Gjëndet në katin e dytë banim të një kompleksi të ri me sipërfaqe prej 105m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve ku në përbërje të tij disponon sallonin së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka punime shumë cilësore dhe ka orientim jug-lindje. Në çmim përfshihet edhe nje garazhd.   Për ta vizituar na kontaktoni.  

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
130,000 €
Në proces hipotekimi
2017-03-10

Me teper tipare

Garazh : 1
Totali I dhomave te gjumit : 2

Adrese

Not Provided
Albania
Tirana
Not Provided

Prona te ngjashme