Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi
Apartament 3+1, Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga “Idriz Dollaku”.Informacion mbi apartamentin:•Kati 2 banim•Sipërfaqja e apartamentit : 121 m2•Orientimi Jug-Lindje-Perëndim.Apartamenti është i mobiluar dhe disponon:•Salloni Ndenjes•Kuzhina•3 dhoma gjumi•2 Tualete•Ballkoni•Korridor shpërndarës•Pallat i ri•Ashensor•Kubaturë e rregullt•Punime cilësore•Termoizolim•I investuar•Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 6262
121 m2
2
4
2
2018-07-17

Adresa

Rruga Idriz Dollaku
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj