Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl
Shitet,Apartament 1+1,Rruga Bardhyl

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 6285
84 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2018-07-19

Adresa

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €