Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë
Shitet, Apartament 4+1, Kopshti Botanik,Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit: 180 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhoma gjumi • Ambjent për zyra • 2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Mobilim i Ri •Sistem Chiller • Sistem Alarmi • Parkim të përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI 6368
180 m2
3
5
3
Ka Hipoteke
2018-07-24

Adresa

Kopshti Botanik
Albania
Tirana
Kopshti Botanik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj