Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas
Qera,Kapanon,Rinas

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet ne zonen e Rinasit,ne Fushe-Preze. E gjithe siperfaqja prej 1000 m2 e godines menaxhohet per ambjente qendrimi si dhe ambjente zyrash.Nderkohe qe eshte lehtesisht e aksesueshme si nga Autostrada Tirane-Durres,ashtu edhe nga rruga dytesore .Opsion idel per shumellojshmeri biznesi.Per me shume informacion na kontaktoni

Tipare

Pavilion
future 6712
1000 m2
1
0
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-11

Adresa

Rinas
Albania
Tirana
Rinas

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj