Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, përballë me Ambasadën Amerikane.Informacion mbi ambjentin:•Kati 0 përdhes•Sipërfaqja fizike e ambjentit : 183.1 m2•Sipërfaqja mezanine : 38 m2•Sipërfaqja e përbashkët : 10 m2•Sipërfaqja totale : 231.1 m2.Ambjenti është bosh dhe disponon:•Pozicion të favorshëm gjeografik•Buzë rruge•Hapësirë e bollshme•Kubaturë e rregullt•Mundësi të ndryshme shfrytëzimi.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 7353
231 m2
0
0
2018-10-08

Adresa

Ambasada Amerikane
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj