Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik
Apartament 2+1, Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tregu Elektrik, në rrugën “Todi Shkurti”, prane Kompleksit Grand.Informacion mbi apartamentin:•Kati 7 banim•Sipërfaqja e apartamentit : 114 m2•Orientimi Veri-Perëndim•Dokumentacioni : Me Hipotekë.Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon:•Salloni Ndenjes•Ambjenti i gatimit•2 dhoma gjumi•2 Tualete•2 Ballkone•Korridor shpërndarës•Pallat i ri•Ashensor•Punime cilësore•Kubaturë e rregullt•Dopio xham•I investuar në sistem elektrik dhe hidraulik•Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 7354
114 m2
7
3
2
Ka Hipoteke
2018-10-08

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €