Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender
Shitet,Duplex, Qender

Pershkrimi

Duplex është pozicionuar në Qendër. Informacion mbi banesën: • Kati 5 dhe 6 Strehimi • Sipërfaqja e banesës 160 m2 • Dokumentacioni: Me hipotekë Apartamenti ka: • Sallon • Kuzhinë • 2 Dhoma Gjumi • 2 WC të Windows • Verande. Për të na vizitoni, ju lutemi na kontaktoni!

Tipare

Duplex
7467
160 m2
5
4
2
2018-10-18

Adresa

Qender
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €