Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli
Qera,Apartament 2+1,Brryli

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te rruga “Bajram Curri”, në zonën e Brrylit.Informacion mbi apartamentin:•Kati 2 banim•Sipërfaqja e apartamentit : 103 m2•Orientimi Lindje-Perëndim.Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon:•Salloni Ndenjes•Kuzhina•2 dhoma gjumi•Tualeti•2 Ballkone•Korridor shpërndarës•Pallat i ri•Ashensor•Dopio xham•Parking në zonë•Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 7494
103 m2
2
3
1
2018-10-20

Adresa

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €