Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Zogu I Zi. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 dhe -1 • Sipërfaqa e ambjenti: 200 m2 • Tualet •I investuar • I veshur me fasadë xhami • Sistem Kondicionimi • Ashensor Privat • Parking privat të përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
7527
200 m2
0
0
Ka Hipoteke
2018-10-24

Adresa

Zogu i ZI
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 0
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €