Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi
Qera, Ambjent ,Zogu I Zi

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet tek Zogu I Zi. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 dhe -1 • Sipërfaqa e ambjenti: 200 m2 • Tualet •I investuar • I veshur me fasadë xhami • Sistem Kondicionimi • Ashensor Privat • Parking privat të përfshirë në cmim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
7527
200 m2
0
0
Ka Hipoteke
2018-10-24

Adresa

Zogu i ZI
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €