Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet/Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 105 m2 Apartamenti jepet me qera plotësisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma e gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Mobilim i Ri •Garazh I përfshirë në cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 7533
105 m2
3
3
0
Ka Hipoteke
2018-10-24

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €