Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, në rrugën "Pjetër Budi" afër me Drejtorinë e Higjienës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 59 m2 • Orientimi : Lindje dhe Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina më vete •1 dhomë gjumi •Tualeti me aspirim natyral •Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Kondicionim •Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 7555
59 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2018-10-26

Adresa

Rruga Pjeter Budi
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €