Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku
Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 74.3m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe është në proces hipotekimi.Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh• I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus 7569
74 m2
2
2
1
2018-10-27

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €