Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën eYzberishtit. Ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 85 m2 . Apartamenti ka një orientim shume te mire nga jugu ,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni •Totalisht i mobiluar dhe investuar •Me certifikate pronesie.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future 7577
85 m2
6
3
1
Ka Hipoteke
2018-10-29

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €