Qera, Ambjent, Rruga e Durresit
Qera, Ambjent, Rruga e Durresit
Qera, Ambjent, Rruga e Durresit
Qera, Ambjent, Rruga e Durresit

Pershkrimi

Disponojmë ambjent me qera në Rrugën e Durresit Ambjenti ka një sipërfaqe të bollshme prej 450 m2 dhe ndahet ne dy kate. Kati i 1 ka një sipërfaqe 250 m2 dhe 3.5 m lartësi. Kati i 2 ka një sipërfaqe 200 m2 dhe 3.8 m lartësi. Ambjenti i investuar, Tualet. Opsion ideal për investim, zyra, call center, etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
7583
450 m2
0
0
Ka Hipoteke
2018-10-29

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj